Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bardzo dobrze, mam nadzieje że ta kobieta która miała na filmie najwięcej do powiedzenia i wzywała policjantów też odpowie za znieważenie!
PO = MO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czemu od początku akcji nie ma tylko ostatnie urywki... jak zawsze niewinni wszyscy xD A co do czego szkoda, ze nie ma prawa takiego jak w USA tam od razu paralizatorem bez dwoch zdan i na 48h ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie widze zeby go kladli!!!!!!! Raczej gosc sie obsuna bo byl pod duszony!!!!!!! Jak zwykle POLICJA ma racje!!! ze wszystkiego sie wylgaja. zbyt brutalne to bylo!
Brutalne ? A co głaskać go mieli ? Jakby gość był w porządku to podałby dane i byłoby po sprawie. Ale nie ... cwaniakować sie zachciało. Gdyby byli brutalni załatwiliby to szybciej. A ta drąca baba powinna oberwać za utrudnianie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... do wora dorzucić tą pannę co uderza Policjanta telefonem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba ty nic nie wiesz o szacunku do munduru na który trzeba sobie zasłużyć. Wcześniej w Lublinie, teraz w Bytomiu -w policji pracuje za dużo zwykłego bydła. Czas oddzielić ziarno od plew!
Idź do Policji to sam(a) zaprowadzisz porządek. Każdy jest mocy w gębie, a robić porządku, nie ma komu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policjant powinien dawno mieć ryłoobite za jego postempowanie
Lekcje odrobiłeś ? Zapytaj mamusię co to jest słownik ortograficzny.   Ech, tylko czy sama będzie wiedzieć o co ją pytasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wrzucie cały filmik a nie jakieś urywki. Dobrze że trafiło na policjantów bo pewnie jak by ktoś inny im się napatoczył to by go zaje...... Szkoda że tak się z nim patyczkują powinni pałą wpier..... aż poszczeć się powinien i z pare razy tej babie co tak krzyczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nagrali siebie jak znieważają policję i jeszcze zamieścili to publicznie!   brawa dla idiotów :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świetna interwencja, tak trzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale że tej **** co uderzyła telefonem policjanta nie zatrzymali i nie postawili zarzutów, to się dziwię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świetna interwencja, tak trzymać
żAŁOSNA a nie świetna. KABARET !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odrazu do pierdla z takimi burakami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nachlane chóje były że tak bardzo go napie rdalali ? jeżeli nachlane to jak mogą wóz prowadzić dęte POŁY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za tytuł ? brutalna interwencja ? za delikatnie się obchodzili z tym gościem i jego paniusią !   Ogólnie plus dla policji, tego się oczekuje od nich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ublizaja, cwaniakuja, mysla, ze sa nietykalni, a jak dostaja zasluzony wpier*** to wyciagaja tel i nagrywaja i udaja pokrzywdzonych. BRAWO DLA POLICJI na dolek powinni powinac tez ta krzykliwa beczke, ktora wyzywa policje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień Dobry, Pewnie wszystkiego nie widać co działo się w tym miejscu. Bardzo dobrze Policja interweniujcie, zatrzymujcie, karzcie solidnie za bezczelne zachowanie i wykroczenia - a tą kobietę, która wulgaryzmami rzucała do Policji to zamknąć i nauczyć kultury. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porazka. co za mlodziez teraz...dziewczyna która stoi i sie podnieca i wyklina policjantow.. łał.. po prostu szacun. kto ja wychowywal. szkoda ze teraz coraz wiecej takich patologicznych dzieci jest. udaje super bohaterke czy co? bo do policji skacze.. szkoda mi coraz bardziej policjantow. nie wszystkich, ale szkoda. bo duzo zalezy od naszego podejscia do policjanta.. a jak od razu sie skacze z ''morda'' to sie nie ma co dziwic. aby reszta która stala i wyklinala (glownie ta dziewczyna co ja bylo slychac) dostala po du***. moze w koncu ktos wychowa ta patologie.
Dziewczyna? Szkoda tego słowa na określenie spaślonego, chamskiego paszczura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim również zdaniem Policjanci wykonywali prawidłowo swoje obowiązki. Ja tylko na miejscu bym jeszcze psiknął gazem tym kibicom stojącym obok czyli kobiecie z tel. i facetowi z reklamówką. Dla mnie jest sprawa jasna, stawiasz się Policji to nie licz na łagodne traktowanie. W końcu trzeba i tak przyznać że Policja jest czasem aż za delikatna wobec wszelakiej maści "cfaniaków" w dresach. I jeszcze jedna rzecz jak jest przejście dla pieszych to idź tym przejściem, jak jest czerwone światło to stój i czekaj na zielone, czy to tak trudno co niektórym zrozumieć i uszanować?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie widze zeby go kladli!!!!!!! Raczej gosc sie obsuna bo byl pod duszony!!!!!!! Jak zwykle POLICJA ma racje!!! ze wszystkiego sie wylgaja. zbyt brutalne to bylo!
duszenie jest jedną z technik obezwładniania mają prawo to robić łosiu a gdzie ty tam widzisz brutalność ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyno zrób coś z sobą. Jak Ty wyglądasz??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...